8988
11:18 3.102017

Дебютна домашня перемога «Минаю»

Спорт 1624

«Минай» у рамках 7-го туру чемпіонату України з футболу серед аматорських команд приймав «Малинськ» (Рівненська обл.).

IMG_1753

Обидва колективи до цього поєдинку мали однакову кількість залікових балів, тож очікувалася рівна напружена гра.

На стартових хвилинах зустрічі як «Минай», так і «Малинськ» грали обережно, насамперед приділяючи значну увагу захисту. Тільки у другій частині першого тайму стали діяти розкутіше, відповідно й гольові нагоди почали виникати частіше. На 27-й хв. гості вивели Новосада на ударну позицію, і Тарас без проблем переграв Дмитра Бабенка – 0:1.

Довго наздоганяти суперника «минайцям» не довелося: на 40-й хв. Роберт Гегедош опинився в потрібному місці в потрібний час і встановив паритет – 1:1.

Після перерви закарпатці стали діяти ще активніше, і це принесло свої дивіденди. Спочатку на 62-й хв. Василь Беца вивів господарів уперед, а згодом Гегедош, вдало виконавши 11-метровий удар, подвоїв перевагу господарів (3:1).

Таким чином, «Минай» здобуває першу важливу домашню перемогу й закріплюється на третьому місці в турнірній таблиці (11 очок). Попереду «ОДЕК» (12 очок) та «Рочин» (14 очок). У наступному турі колектив Миколи Гібалюка гостюватиме в Хмельницьку, де зустрінеться з однойменною командою. Матч запланований на 14 жовтня.