9074
11:12 5.102017

«Середнє» та «Минай» показали видовищний футбол

Спорт 1759

Вчора, 4 жовтня, відбувся перенесений матч 14-го туру Вищої ліги Закарпаття з футболу між «Середнім» та «Минаєм».

22221519_1675219589194821_3014035548600998760_n

Обидва колективи показали видовищний атакуючий футбол, тож вболівальники стали свідками шести забитих м’ячів. Першими на 36-й хв. рахунок вдалося відкрити гостям: після подачі з кутового Володимир Корнутяк головою переправив м’яч у сітку воріт суперника – 0:1. Ще до перерви «минайці» змогли подвоїти свою перевагу, а результативним ударом відзначився Михайло Кополовець (0:2). Але й на цьому забиті голи у першій 45-хвилинці не закінчилися. Вже на доданих арбітром хвилинах Анатолій Нурієв зумів скоротити відставання в рахунку – 1:2.

А на 58-й хв. Сергій Кундрик встановив паритет – 2:2. Через кілька хвилин Олег Допілка знову вивів гостей вперед, та «середнянці» завдяки дублю Кундрика змогли довести цю гру до нічиєї (3:3).