9077
11:45 5.102017

Ужгородці показали хороший результат на турнірі з шашок «Надії Карпат»

Спорт 3474

Обласний турнір з шашок «Надії Карпат», який відбувся 30 вересня, став головною подією місяця для численних уболівальників народної гри. Традиційно він проводиться у с. Копашнево (Хустський р-н)

красивые-шашки

Цьогорічний турнір зібрав до участі 110 спортсменів. Це своєрідний рекорд подібних змагань. Адже тут змагалися юнаки, дівчата і ветерани з 10 районів та міст області. Це був найсильніший турнір за складом і кваліфікацією учасників: понад 20 кандидатів і 30 першорозрядників грали у дорослій групі.

Спортсмени грали за швейцаркою, у 10 турів, контроль часу – 20 хвилин на партію обом учасникам.

Потрібно відзначити добротну організацію та прекрасні умови: змагались спортсмени у просторому залі місцевого Будинку культури, де панувала спортивна і дружня атмосфера і дух змагань.

Цікаво і напружено проходили змагання, місця у лідируючій групі змінювались з кожним туром. Найбільшою гостротою вирізнялись поєдинки фаворитів, де йшла боротьба за кожні пів-очка.

Після 5-го туру до групи лідерів потрапив і ужгородський кмс Михайло Рішко – минулорічний переможець цього турніру, іршавський юнак кмс Роман Богдан та кмс Василь Дьордяй (м.Тячів). Саме вони повели вирішальну боротьбу за нагороди. Усе вирішив останній тур.

Ужгородець та іршавчанин фінішували з однаковим результатом 8 очок з 10 можливих. За додатковим критерієм переможцем став 16-річний шашкіст з м. Іршави – Роман Богдан.

Друге почесне місце здобув кмс Михайло Рішко (м.Ужгород). Третє – посів кмс Василь Дьордяй (м.Тячів).

Вдалий та успішний почин підтримали ще двоє спортсменів, які виступали за команду м.Ужгород: Поворозник Михайло посів почесне 8 місце, а Бобрик Іван – замкнув чільну десятку.

Переможці були нагороджені грамотами, медалями обласної федерації шашок, а також цінними подарунками.

В цілому турнір виявився успішним для ужгородців, він пройшов у доброзичливій і творчій атмосфері, на високому спортивному рівні, повідомляє obolok.com.ua.