9821
14:00 2.112017

Визначився переможець чемпіонату Мукачівського району з футболу

Спорт 1755

Першість Мукачівщини з футболу визначила переможця, хоча інтрига зберігалася до фінального свитка останнього матчу.

51206713

Відтак, у вирішальному поєдинку, що відбувся 29 жовтня, зустрілися команди В. Лучок та Горонди. Якщо горондяни впевнено завойовували третю або четверту сходинку, то для великолучківців матч став справжнім випробовуванням на прихильність футбольної Фортуни.

За результатами попередніх матчів Чемпіонату, найбільшу кількість очок набрала команда В. Коропця (26). З різницею всього на одну позицію другу сходинку займали великолучківці (25 очок). То ж нічия, яка б додала одне очко команді В. Лучок могла призвести до ще одного вирішального двобою з командою В. Коропця.

Проте, футбольна вдача була на боці великолучківців. Незважаючи на проливний дощ та сильні пориви вітру, команди провели поєдинок, який завершився з рахунком 4:0 на користь В. Лучок – чемпіона Мукачівщини з футболу.

Відтак, чемпіоном Мукачівщини з футболу сезону 2017 року стала команда В. Лучок, набравши 28 очок.

Другу сходинку займає команда с. В. Коропця – 26 очок.

Третю позицію займає команда с. Станово – 18 очок

Четверту сходинку посіла команда с. Горонда – 15 очок.

Відзначимо, перемога команди Великих Лучок забезпечила участь у складі Ліги чемпіонів Закарпаття.

Гідно виступили на чемпіонаті Мукачівського району і юнаки с. В. Лучки, посівши третю сходинку (19 очок). Срібними призерами стали юнаки с. Ромочевиця (27 очок), чемпіонами – юнаки с. В. Коропець (30 очок).

Зазначимо, нагородження команд призерів чемпіонату Мукачівського району сезону 2017р. відбудеться після затвердження результатів змагань Виконкомом Мукачівської районної федерації з футболу, повідомляє Мукачівська РДА.