14:00 30.092024

Друга ліга України: «Вільхівці» зіграли внічию, а «Ужгород» поступився

Спорт 198

У рамках 8-го туру третього за рангом футбольного дивізіону країни закарпатські команди не змогли досягти переможних результатів.

«Вільхівці» на своєму полі приймали івано-франківську «Реверу 1908». Гра вийшла багатою на небезпечні моменти та забиті м’ячі. По ходу зустрічі обидва колектива опинялися попереду, але розвинути успіх, чи просто зберегти переможний результат, нікому не вдалося. Напружене суперництво завершилося внічию – 2:2. У складі команди з Тячівщини голами відзначилися Дмитро Нємчанінов (15, пен.) і Кирило Тимошенко (82). За гостей забивали Костянтин Школьний (17) і Тарас Бойко (50).

«Ужгород» цей вікенд провів на Львівщині, де зустрівся з ФК «Куликів-Білка». На початку зустрічі Олег Панасюк вивів господарів уперед і мінімальний рахунок зберігався до завершальних хвилин. На 87-й хв. після автоголу Тимофія Калинчука рахунок став рівним (1:1), однак через дві хвилини команда з Львівщини забила переможний м’яч (точним ударом відзначився Павло Малецький) і святкувала перемогу – 2:1.

У турнірній таблиці групи А Другої ліги України одразу чотири команди («Полісся-2», «Куликів-Білка», «Пробій», «Рух-2») мають по 16 очок. «Вільхівці» з 11 пунктами в активі йдуть п’ятими. «Ужгород» набрав 9 залікових балів і наразі займає сьоме місце.

У рамках наступного, 9-го, туру відбудеться закарпатське дербі: «Ужгород» на своєму полі прийматиме «Вільхівці».