44526
13:03 15.102024

Напружені двобої ужгородських «Карпат-ШВСМ» та «Ізмаїла»

Спорт 390

Днями Бровари приймали матчі 3-го туру Суперліги України з гандболу серед чоловіків. Ужгородський колектив протистояв команді, котра минулий сезон завершила на четвертому місці.

Фото ФГУ

Підопічні Ростислава Ланевича провели два доволі сильні поєдинки, нічим не поступаючись супернику, а моментами навіть значно переважаючи його. У стартовій грі ужгородські гандболісти досягли переможного результату – 30:26 (перший тайм – 15:10). У повторній зустрічі команд «карпатівці» також мали хороший шанс стати лідерами, але на завершальних хвилинах пропустили два м’ячі й зазнали поразки  з мінімальною різницею – 24:25 (10:13).

Маючи у своєму активі три очки, «Карпати-ШВСМ» розташувалися на 6-му місці турнірної таблиці. Лідирують наразі запорізький «Мотор» та «Одеса», котрі набрали 12 максимально можливих пунктів.

Наступний тур відбудеться наприкінці жовтня. Наша команда двічі зіграє з «Одесою».