111
12:14 17.032016

Жіноча збірна України з гандболу не залишила італійкам шансів. ФОТО

Спорт 2012

Жіноча збірна України з гандболу здобула перші перемоги у відбірковому циклі до Євро-2016.

IMG_10131

Після поразки в двох стартових турах в українок не залишилося права на помилку. В Італію наша команда їхала за перемогою. Робота, виконана на зборах в Кончі-Заспі, далася взнаки.

Італія – Україна – 19:37 (10:18)

Україна: Тимошенкова, Яблонська, Борщенко – 10, Передерій – 8 голів, Редька – 4, Левченко – 4, Лаюк – 3, Рудько – 3, Горільська – 2, Глібко – 2, Снопова – 1, Ніколаєнко, Зоря, Андрійчук, Савчин, Смолінг.

На стартових хвилинах господарки зуміли нав’язати синьо-жовтим боротьбу і навіть вели в рахунку 8:7, та згодом наша збірна переломила хід гри і почала забивати м’яч за м’ячем, та й в захиті справи пішли куди краще. Майже всі українки зіграли на доволі високому рівні й довели справу до переможної в першому таймі – 10:18.

У другій 30-хвилинці гості обертів не зменшили і продовжили нарощувати перевагу. Запорукою яскравої перемоги передусім стала надійна оборона, а також сейви голкіпера Вікторії Тимошенкової та її влучні передачі в контратаки.

Підопічні Петровського з рахунком 19:37 здобули першу перемогу й з хорошим настроєм очікували на гру в Ужгороді.

Україна – Італія – 36:23 (15:6)

Україна: Тимошенкова, Яблонська, Гайович, Борщенко – 8, Глібко – 6, Лаюк – 6, Снопова – 4, Передерій – 3, Редька – 3, Горільська – 2, Левченко – 2, Мигович – 2, Андрійчук, Лезінська, Рудько, Зоря.

У другому матчі на відміну від першого українки заволоділи ініціативою зі старту гри. Відразу ж відірвавшись на декілька м’ячів, гравці нашої збірної принесли радість численним уболівальникам, котрі палко підтримували улюблену збірну.

Італійки ж чинити супротиву господаркам не зуміли й були тільки «мішенню». Забивши один м’яч, гості у відповідь пропускали двічі-тричі, про що красномовно свідчить рахунок на табло після першої половини зустрічі – 15:6.

Другий тайм від першого особливо не відрізнявся, все ті же вдалі дії господарок і поодинокі результативні атаки італійок. Створивши комфортний гандикап, Борис Петровський дав змогу пограти всім воротарям та молодим гравцям.

Гості під кінець гри все ж додали та зуміли трохи скоротити відрив, та особливо це на підсумковий результат не дуже вплинуло. Фінальна сирена зафіксувала перемогу України – 36:23.

Заключні два поєдинки українська збірна проведе у червні. У першій грі синьо-жовті зійдуться із сербками, а згодом проведуть поєдинок проти Чехії. Перша та друга команда в групі отримує пряму путівку на європейський форум. Також на Євро-2016 відправиться краща третя команда із семи груп.

17:00
Про проблемні питання в сфері забезпечення прав національних спільнот говорили в Ужгороді
16:53
Третя субота вересня – Всесвітній день прибирання: екотолока в частині Ботанічного саду УжНУ. Відео