Перипетії 5-го туру чемпіонату Закарпаття з баскетболу

Спорт 1476

28 січня в селі Карачин, що на Виноградівщині, у цікавих баскетбольних протистояннях зійшлися кращі чоловічі команди краю.

889B61F5-F815-4F9E-B0D2-F4049B5EC006

БК «Мукачево», котрий наразі є лідером чемпіонату, зустрічався із «Ужгород-УжНУ». Першу половину гри представники міста над Латорицею провели на високому рівні й заволоділи 8-очковою перевагою (39:31). Згодом ужгородці додали і скоротили відставання до трьох пунктів (57:54). Доля переможця вирішувалася в заключній чверті. Більше сил на фінальний ривок виявилося в мукачівців, які в підсумку змогли втримати лідерство й довели справу до перемоги (79:74).

Чинний чемпіон – БК «Ужгород» – зустрічався із виноградівською «Тисою». Команда Олександра Зубковського помітно переважала суперника й регулярно здійснювала результативні атаки, натомість у суперника були відчутні проблеми як у захисті, так і в нападі. Протягом усієї зустрічі колектив з обласного центру контролював хід поєдинку й здобув важливу звитягу. Цього разу з рахунком 65:50.

Одним із найцікавіших протистоянь вікенду стала зустріч «Карпатських ведмедів» та «Сваляви». Останні жваво розпочали поєдинок і за підсумками стартової чверті випереджали суперника на 11 очок (8:19), та як виявилося згодом, це не гарантувало їм позитивний результат. Уже в другій чверті «ведмеді» скоротили відставання до 5 очок (26:31), а в третій навіть зуміли вийти вперед (49:46). Зробивши яскравий камбек, втрачати так важко набуте лідерство «Карпатські ведмеді» не збиралися й довели справу до перемоги – 64:61.

У матчі «Тиса» – «Карпатські ведмеді» інтриги було небагато, однак обидва колективи намагалися показати якісний баскетбол. Виноградівці з перших хвилин захопили лідерство й перемогли в стартовому відрізку гри з рахунком 23:13. У двох наступних «Тиса» наростила свою перевагу до 22 очок (54:32). Тріумфальна заключна чверть у виконанні «Карпатських ведмедів» (4:12) особливий відбиток на підсумковому результаті не залишила. Фінальна сирена зафіксувала впевнену перемогу «Тиси» з рахунком 58:44.

0CC852D5-A438-4F25-9FB7-587C95D6B39A B4A100C4-3E42-4BA6-9C1D-7FE755A8D234