Ужгородські дзюдоїсти показали хороші результати на змаганнях у Словаччині

У суботу, 10 лютого, у м. Банська Бистриця (Словаччина) пройшов традиційний турнір з дзюдо «5 Grand Prix Judo Banska Bystrica 2018».

Загалом участь у змаганнях взяли близько 600 спортсмені з 11 країн Європи. Випробувати свої сили приїхали 17 дзюдоїстів Ужгородської ДЮСШ №1 на чолі з старшим тренером Камінським В.А.

Наші спортсмени показали хороші фізичні кондиції, високий рівень підготовки та волю до перемоги і зуміли вибороти 6 медалей (2 золоті, 1 срібна та 3 бронзові).

У віковій категорії U-11 ужгородці здобули три нагороди. Даніїл Камінський (24 кг) та Назар Безушка (46 кг) стали чемпіонами, а Михайло Паткановці (34 кг) посів третю сходинку.

У віковій категорії U-13 «срібло» виборов Олександр Бігар (65 кг). Показали високі результати наші спортсмени і у віковій категорії U-15. Бронзові медалі вибороли Андрій Камінський (38 кг) та Станіслав Грицик (55 кг).