Закарпатський гірськолижних не зміг показати високий результат на зимових Олімпійських іграх

Спорт 2865

Нагадаємо, що з 9 по 25 лютого в місті Пхьончхані (Південна Корея) проходять двадцять треті зимові Олімпійські ігри.

28056245_1661333323905468_2383452564409304884_n

Сьогодні, 15 лютого, закарпатський гірськолижник Іван Ковбаснюк випробовував свої сили у швидкісному спуску. Всього на ці старти було заявлено 57 спортсменів, однак двоє не вийшло на старт, а двоє не фінішувало.

Вихованець Ясінянської гірськолижної школи Іван Ковбаснюк відстав від лідера на 8.32 сек й у підсумковому протоколі розташувався на 49-й позиції.

Олімпійським чемпіоном у цій дисципліні став норвежець Аксель Лунд Свіндаль (1 хвилина 40,25 секунди), «срібло» виборов його співвітчизник Х’єтіль Янсруд (1.40,37), а бронзовим призером став швейцарець Беат Фойц (1.40,43).