12022
13:08 27.022018

На Міжгірщині провели яскравий лижний фестиваль

Спорт 5180

Протягом трьох днів, 23–25 лютого, у с. Пилипець, що на Міжгірщині, відбувався традиційний фестиваль лижників-телемаркерів «Rock&Snow Telemark 2018».

1I9A5988

Телемарк – одна з дисциплін лижного спорту, а також вид активного відпочинку, стиль катання на спеціальних лижах, який базується на природному для людини русі – кроці. Назву отримав від однойменної провінції в Норвегії, де він і зародився. На жаль, в Україні телемарк великою популярністю похвалитися не може, однак завдяки подібним заходам кількість зацікавлених цим видом спорту постійно зростає.

Цьогоріч у видовищному спортивному фестивалі взяли участь близько 70 лижників з різних куточків України, а також гості зі Словаччини. Для поціновувачів телемарку була підготовлена насичена цікава програма: музичні виступи, конкурси, квести, екскурси в історію лиж, бограч-паті під відкритим небом, вечірні розповіді про подорожі до далеких країн від досвідчених мандрівників, фотозона, майстер-класи з техніки телемарку для новачків, а родзинкою заходу стало катання на лижах в історичних костюмах.

Ті, хто став учасником цього спортивного дійства, неодмінно отримали купу позитивних емоцій, адже одним із головних завдань лижного фестивалю було, аби всі весело та корисно провели час.

Олег МИКИТА

Фото: Сергій ДЕНИСЕНКО

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті за тиждень викрили 10 організаторів схем незаконного переправлення чоловіків за кордон
09:00
На Свалявському сміттєзвалищі виявили заборонені медичні відходи
08:45
На вечір колядок запрошують священники Мукачівської греко-католицької єпархії 27 грудня
08:30
Разом із закарпатцями колядували представники різних куточків України
23:32
На Закарпатті ветеранам та родині загиблого захисника вручили сертифікати на житло
16:23
В Ужгороді нетверезого водія оштрафували на 75 тисяч гривень
16:07
Пенсійники Закарпатті відзначили річницю заснування Пенсійного фонду України
15:48
В Ужгороді відбувся турнір з адаптивних видів спорту «ІГРИ ВОЇНІВ КАРПАТ»
15:12
Закарпатська сноубордистка Аннамарі Данча встановила історичне досягнення
14:49
Учні Ужгородської музичної школи №1 подарували містянам свято
12:21
Всі новини
Головне