12241
13:17 7.032018

Ужгородська СДЮСШОР не змогла вибороти «Зимовий Кубок ДЮФЛУ-2018»

Спорт 2922

Нещодавно на Київщині відбулася фінальна частина «Зимового Кубка ДЮФЛУ-2018» у віковій категорії U-16 (футболісти 2002-го року народження).

26000894_1894533383953687_1902773666272437858_n

Честь Закарпаття на звітних змаганнях захищала СДЮСШОР Ужгород.

Ужгородці потрапили до групи Б, де їм протистояв донецький «Шахтар», «Дніпро» та «Азовсталь» (Маріуполь). На жаль, нашим спортсменам не вдалося продемонструвати хороші результати й пробитися у плей-оф.

Представники Срібної Землі з мінімальним рахунком поступилися «Азовсталі» (1:2) та «Дніпру» (1:2), а також зазнали розгромної поразки від «Шахтаря» (0:7). Таким чином, не набравши жодного залікового балу, СДЮСШОР Ужгород посів четверте місце на груповому етапі, й достроково завершив свої виступити.

Переможцями змагань стали футболісти київського «Динамо», які у фіналі обіграли донецький «Шахтар» (3:1).