12334
14:32 13.032018

Мукачівці тріумфували на ветеранському турнірі з футболу

Спорт 2417

У Берегові провели турнір серед ветеранів, який завершився перемогою мукачіських футболістів.

29062729_1237042809763599_2362790934074097664_n

Загалом у змаганні взяло участь три команди. Грали по коловій системі на пів-поля (7+1). У першій грі Мукачево протистояло Тячеву. Гра була рівна. Команди обмінювались моментами, але великої небезпеки вони не приносили жодній з них. А ось у другому таймі мукачівці зуміли відкрити рахунок. Подача кутового і гол. Тячівці пішли відігруватись, але вже надійніше став грати мукачівський захист. Під завісу матчу клуб над Латорицею зумів організувати контратаку, а результативним ударом відзначився Еміл Мешко, який на всякий випадок 1947 року народження – 2:0.

У другому матчі турніру мукачівцям протистояла команда з Берегова. І тут команда Еміла Мешка святкувала перемогу, але вже з більшим рахунком – 4:1.

У матчі за «срібло» берегівчани боролися проти тячівських спортсменів. Початок матчу взагалі вдався за господарями турніру. Дубль Олександра Путіліна та гол Ернеста Шоша зробив рахунок у матчі неприистойним – 3:0, але втримати бодай нічию берегівчани не зуміли. У другому таймі тячівці включили друге дихання і забили, аж шість м’ячів. Цікаво було спостерігати за грою Павла Іванчо, який за усю гру зробив декілька гольових передач та завжди знаходився у центрі розгону атак своєї команди, повідомляє Берегівська міська федерація футболу.

На Закарпатті відкрили меморіальну дошку на честь полеглого Героя Руслана Гребенюка