12393
09:36 19.032018

Поліція Мукачівщини провела змагання з міні-футболу між командами міста і району

Спорт 3059

Поліцейські Мукачівського відділу та районного відділення поліції провели турніри з міні-футболу серед школярів міських шкіл та збірних команд сіл Великі Лучки та Горонди. Кращих було нагороджено грамотами, кубками та подарунками.

29340055_585268631849484_3134432964937326791_n

16 березня поліцейські Мукачева та Мукачівського району між школярами навчальних закладів Мукачівщини провели турніри з міні-футболу.

У міських змаганнях, які відбулись на базі Дитячої юнацької спортивної школи м. Мукачева, взяли участь чотири збірні команди учнів загальноосвітніх закладів №13, №16 та навчально-виховного комплексу №6. В боротьбі за перше місце свою спритність, швидкість мислення на футбольному полі та вміння грати в футбол найкраще продемонстрували школярі ЗОШ№13.

На футбольному полі у с. Великі Лучки Мукачівського району зійшлись дві збірні команди: господарі поля та футбольна команда с.Горонда. В результаті фінального матчу перемога дісталась гостям – школярам із Горондівської загальноосвітньої школи.

Наприкінці зустрічі організатори, тобто поліцейські разом з представниками відділів освіти, привітали учасників та нагородили грамотами, кубками та футбольними м’ячами на знак подяки й підтримки цікавого дозвілля школярів, інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Краса спорту – у танці: в Ужгороді відбувся чемпіонат області
17:21
«Від бурі до спокою: Бетховен і Мендельсон»: концерт симфонічної музики в Ужгороді
17:18
«Ужгород» впевнено переміг, а «Вільхівці» мінімально поступилися 
16:45
На об’їзній дорозі Мукачева внаслідок ДТП травмовано чотирьох осіб
16:28
Про підсумки проєкту «Зелені скарби Карпат»
16:19
На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники заблокували ще 3 «ухилянтські» схеми
16:03
На Закарпатті прокуратура забезпечила відшкодування до бюджету понад 8,2 млн грн несплачених підприємством податків
15:43
На Закарпатті до 7 років ув’язнення засуджено водія, з вини якого в ДТП загинули двоє підлітків
15:08
На Закарпатті відбувся чемпіонат із бойових мистецтв, присвячений пам’яті загиблого поліцейського Василя Дрогомирецького
14:25
У Мукачеві відбувся ІІІ Весняний Кубок із блискавичних шахів 
14:04
Всі новини