«Минай» здобув переконливу домашню перемогу

13 травня у рамках 15-го туру аматорського чемпіонату України з футболу «Минай» на ужгородському стадіоні «Автомобіліст» приймав «Кристал» (Чортків, Тернопільська обл.).

Закарпатський ФК зі стартових хвилин заволодів м’ячем і постійно загрожував воротам суперника. На 22-й хв. гравець гостей зіграв у штрафному майданчику рукою і арбітр призначив 11-метровий удар. Гегедош з «позначки» не схибив – 1:0. А наприкінці першого тайму Роберт ефектним ударом подвоїв перевагу своєї команди.

У другій 45-хвилинці колектив Ігоря Харьковщенка продовжив домінувати на полі й довів справу до перемоги з рахунком 4:0. На 50-й хв. Гегедош ударом головою оформив хет-трик, а на 86-й забитим м’ячем відзначився Едуард Дзьоба.

У турнірній таблиці «Минай» посідає другу сходинку (28 очок). Лідирує «Рочин» (30 очок), однак у них на гру більше. У наступному турі закарпатці на виїзді протистоятимуть «Малинську» (Рівненська обл.).