1415
09:37 10.062016

У Виноградові прошов чемпіонат Закарпаття з вільної боротьби

Спорт 3517

1465463883_3-75_новый размерЗагалом участь у змаганнях взяли 5 команд з Мукачівського, Тячівський, Іршавського, Виноградівського районів та міста Хуст.

Спортсмени були розділені на 11 вагових категоріях та 10 вагових категорій дівчат. Найбільше медалей виборола збірна команда Виноградівського району, яка й виборола перше загальнокомандне місце, у доробку якої 10 золотих, 9 срібних та 10 бронзових медалей. Хороші результати продемонстрували збірні команди Тячівського та Мукачівського районів, які зайняли 2 та 3 місця відповідно, у яких по 5 золотих та 12 срібних і бронзових медалей. 4 та 5 місця розділили Іршавський район та місто Хуст, які також вибороли медалі різного ґатунку.

Нагородити переможців та призерів серед дівчат приїхала чемпіонка України з вільної боротьби 2016 року Яна Сорока, яка у складі збірної команди України незабаром буде брати участь у чемпіонаті Європи серед кадетів.