ko.net.ua

Збірна Мукачева з мотокросу здобула Кубок України

Змагання II етапу Кубку України з мотокросу відбулись 16-17 червня у с. Голубине Свалявського району.

Як дізналось Мukachevo.net у командному заліку команда СТК «Мукачево-МОТО» ім. Г.Черепані зайняла 1 місце.

Незважаючи на те, що команда дуже молода, це вже не перша її перемога цього року. На 1 етапі Кубку України в с. Великі Береги Берегівського району команда зайняла 3 місце.

Липчук В. ветеран I група

На Чемпіонаті України м. Корець у категорії мотоциклів ПО команда у складі Микуланинця М. та Шманьо М. виборола 2 місце.

Також хочемо повідомити, що 14-15 липня в Мукачеві буде проводитись II відкритий Кубок Мукачева з мотоциклетного кросу. У змаганнях візьмуть участь кращі спортсмени України. Запрошуються всі бажаючиі відвідати видовищні змагання та отримати незабутні враження.