18188
11:30 21.112018

Мукачівські футболісти провели 4-денний тренувальний збір у Кішварді

Спорт 2359

«Мукачівська футбольна академія» U-19 після завершення обласного чемпіонату та першої частини сезону в першій лізі чемпіонату України U-19 відправилася на 4-денний тренувальний збір (13–16 листопада) до угорської Кішварди.

Як повідомив наставник команди Віктор Ряшко, в перший день збору  хлопці провели тренування, а наступного дня зустрілися з однолітками місцевого СК «Варда» в товариському поєдинку. Наші хлопці впевнено переграли господарів з рахунком – 2:1 (у складі МФА дублем відзначився Василь Герег).

Наступного дня в команди був вихідний, який наші хлопці провели в Ньїредьгазі, де відвідали місцевий зоопарк, ще ряд визначних місць цього угорського міста, а ввечері побували в ньїредьгазькому аквапарку. Наступного дня МФА повернувся додому.

«Наразі хлопці відпочивають. Почалися зимові канікули, команда збереться вже після новорічно-різдвяних свят і розпочне підготовку до весняної частини чемпіонату», – зауважив тренер МФА Віктор Ряшко.

Прес-служба МФА

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне