18664
14:06 13.122018

Перед відпусткою «минайці» здійснили паломництво на Афон

Спорт 2524

Після завершальної у 2018-му році гри Другої ліги, команда відправилася до Греції.

Вони здійснили паломництво до одного із найбільш знакових духовних місць у світі – на гору Афон. Погода хлопцям сприяла, вдалося насолодитися місцевими пейзажами та красою Егейського моря. А потім – слідував непростий шлях висотою 1 935 м над рівнем моря до Афона. Дорогою «минайці» зупинялися у імпровізованих кемпінгах, перед підйомом пішли до сповіді, повідомляє ФК «Минай».

«Вражень від подорожі багато. Навколо дуже гарні краєвиди, Греція – чудова країна із теплим кліматом. Підіймаючись на Афон, відчуваєш певний спокій та заряд нових сил. Спасибі за цю можливість. Паломництво згуртувало нас ще більше. Готові до нових змагань», – каже Василь Беца.

Анатолій Нурієв додає: «Дуже багато вражень, насправді. Пейзажі неймовірні: гори, монастирі. Сподобалося спілкування із цікавими людьми. Я дійсно духовно збагатився, отримав такий собі свіжий ковток повітря. Після поїздки на Афон, ті люди, які були зі мною, стали ще ближчими, ріднішими. А це дуже добре, адже я новенький у команді. Незабутні емоції, якісь наші жарти, приколи. Люблю таке. Це була цікава подорож».

«Ця подорож стала для нас не тільки приводом для спільної відпустки, а й можливістю згуртуватися колективом. Також це дало нам можливість поговорити, проаналізувати багато аспектів, а також – відпочити духовно. У нас попереду дуже відповідальна частина Другої ліги, нам потрібні нові сили, натхнення. Це паломництво стало ще однією цеглиною у міцному фундаменті нашої сильної та дружньої команди», – завершує Михайло Кополовець.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Закарпатці здобули важливу перемогу
19:58
Свято традиції та натхнення: конкурс «Szól a fülemüle!»
13:56
На кордоні з Євросоюзом чотирилапий «митник» винюхав канабіс
12:55
Завтра, 5 травня, в Ужгороді попрощаються із захисником Юрієм Булецою
10:55
На Мукачівщині внаслідок вибуху гранати загинув чоловік
10:20
Від початку року послугами безоплатного зубопротезування скористалися понад 25 тисяч захисників і захисниць України
09:13
До кінця осені в Ужгороді має запрацювати сучасний великий ветеранський простір
13:22
На Закарпатті інформують платників про податковий борг та які його наслідки
13:17
На Закарпатті за незаконний видобуток мінеральних вод зі збитками понад 644 млн грн судитимуть директора санаторію та його заступника
11:47
На Закарпатті склали 42 адміністративні матеріали на представників дорожньо-комунальних організацій
10:10
Всі новини
Головне