19127
13:43 17.012019

ФК «Минай» вийшов з відпустки: розпочався перший збір

Спорт 5537

Відпочинок завершився – попереду робота. 15 січня футболісти ФК «Минай» вперше зібралися після тривалої, майже двомісячної, відпустки.

Цього дня розпочався перший тренувальний збір команди. Він пройде переважно в Ужгороді, тренуватимуться також і на інших базах області. Як повідомив головний тренер команди Ігор Харьковщенко, перший збір буде «втягуючим», тобто розрахований на відновлення фізичної форми після такої довгої перерви. Тому «минайці» в ці дні бігатимуть кроси, незважаючи на сильний снігопад в області, та займатимуться в тренажерному залі.

Перший збір орієнтовно буде тривати 3 тижні. А вже на початку лютого заплановано перші контрольні спаринги, повідомляє Інформаційний департамент ФК «Минай».

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У територіальному управлінні Служби судової охорони у Закарпатській області відбулося навчальне заняття з безпеки дорожнього руху
16:07
Після повернення з фронту поліцейським «стрілецького» батальйону вручили чергові звання та нагороди
15:53
В УжНУ шукали кращі форми та практики транскордонного співробітництва в країнах Вишеградської четвірки
15:35
На Закарпатті провели перші змагання зі спортивного більярду
15:10
Фіктивний туберкульоз задля отримання інвалідності: на Закарпатті викрито масштабну корупційну схему у медичній галузі
14:37
У Карпатах – сніголавинна небезпека
14:26
Андрій Поляк щодо сайту, на якому будуть представлені регіональні програми підтримки ветеранів
14:00
Помер захисник із Берегівського району
13:47
У Берегові десятикласниця вкрала золото, бо «мала потребу в грошах»
12:51
В Ужгороді завтра попрощаються із військовим Олександром Шугаром
12:36
Всі новини