1927
15:49 6.072016

Закарпатська збірна команда дітей-інвалідів з медалями повернулась із всеукраїнських стартів

Спорт 1652

image

Збірна команда дітей-інвалідів Закарпатської ОДЮСШІ «Інваспорт» минулого тижня повернулась з Миколаєва, де брала участь у фінальних змаганнях ХХІІІ Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху, вадами зору, ураженням опорно-рухового апарату та вадами інтелекту.

Склад команди: Дем’ян Наталя (Рахів, тренер Гейніш І.Й.), Мойсюк Христина (Рахів, тренер Гейніш І.Й.), Капустей Андріана (Мукачево, тренер Балога І.Д.), Юдіна Мілана (Мукачево, тренер Балога І.Д.), Варга Анжела (Домбоки, тренер Козоровсський О.М.), Ковач Емеше (Білусяк С.М.), Ільків Олег (Ужгород, тренер Синиця М.М.), Чийпеш Василь (Іршава, тренер Зем’янський С.С.), Федорко Владислав (Іршава, Зем’янський С.С.), Драгун Серафим, Павлюк Дмитро (Мукачево, тренер Балога І.Д.).

Діти вибороли 27 медалей: з них 7 золотих, 11 срібних та 9 бронзових. Варто зазначити, що двоє закарпатців, Федорко Владислав та Драгуна Серафим, стали абсолютними переможцями у трьох видах програми.

В загальному заліку за кількістю медалей Закарпаття, серед 22 областей-учасників, посіло 5 загальнокомандне місце, пише obolok