19588
10:32 15.022019

У «Кубку мера Івано-Франківська» «Минай» стартував із розгромної перемоги

Спорт 2613

Вчора, 14 лютого, у рамках 1-го туру групового етапу «Кубка мера Івано-Франківська» «Минай» зустрічався із «Агронивою» (с. Заводське, Тернопільська обл.).

Закарпатський колектив був явним фаворитом звітного протистояння і переважав свого суперника за всіма показниками. Уже в першому таймі команда з Ужгородщини провела дві результативні атаки, а після перерви збільшила свій гольовий доробок до восьми м’ячів. На такі активні дії «минайців» «Агронива» відповіла всього одним точним пострілом (8:1).

У складі «Минаю» забитими м’ячами відзначилися Яромир Лобода, Артур Карноза, Василь Пиняшко (2) та Анатолій Нурієв. Ще три результативні удари на рахунку гравців, які перебувають на перегляді.

У паралельній грі групи А «Калуш» здобув мінімальну перемогу над івано-франківським «Прикарпаттям» U-19 (1:0). Наступну гру підопічні Ігоря Харьковщенка зіграють 16 лютого (початок о 15:45) проти «Калуша».

На словацькому пункті пропуску «Вишнє Нємецьке» вийшов з ладу сканер
20:23
12 писанок до Великодня встановили на площі Шандора Петефі в Ужгороді
18:31
Спілка закарпатських угорських багатодітних родин організувала Тиждень матерів
16:13
65 000 гривень зібрали учні Ужгородського ліцею «Лідер» під час благодійного ярмарку
15:50
В Ужгороді затримали раніше судимих зловмисників, які обікрали підсобне приміщення новобудови
15:25
Представниця закарпатських угорців на виборах до Європарламенту – Вікторія Ференц
14:57
10 років представляла інтереси закарпатських угорців
14:29
Поліція Виноградова розслідує кримінальне провадження за фактом конфлікту з працівниками ТЦК та СП
13:38
На Закарпатті пенсіонер планував доправити в Румунію двох «водолазів»
10:05
В Ужгороді нагородили переможців тенісного турніру UTF (Ukrainian Tennis Federation) Cup