19863
13:47 27.022019

Головний тренер ФК «Минай» Ігор Харьковщенко: «Вже бачу прогрес у готовності нашої команди»

Спорт 4203

Після зборів у Івано-Франківську ФК «Минай» продовжить підготовку до сезону в Ужгороді. У команди заплановано чимало роботи: кроси, вправи у фізичних залах, робота із м’ячем.

А поки є час згадати підсумки турніру в Івано-Франківську, де «Минай» дуже гідно відіграв та завоював друге місце.

Ось що про підготовку команди розповів головний тренер ФК «Минай» Ігор Харьковщенко:

«Ми не ставили задач виграти цей турнір – у нас під час цих зборів були абсолютно інші задачі. Але чим далі ми заходили, тим з’являвся апетит до перемоги. І у фіналі ми, звісно, дуже хотіли перемогти.

Головний підсумок – наші футболісти здобули ігрову практику. Ми давали можливість пограти всім – практично кожен тайм виходив інший склад. Дивилися різні ігрові зв’язки на полі, аналізували як себе відчувають гравці на різних позиціях. Вже коли грали у півфіналі та фіналі, то вже награвали більш-менш оптимальний склад з прицілом на офіційні матчі.

На даний момент я задоволений готовністю наших хлопців. Гравці непогано виглядали і у грі з івано-франківським «Прикарпаттям», і особливо з «Вересом», який ми повністю переграли у фіналі, але нас підвела реалізація моментів. Пенальті – це все-таки лотерея, тут вже кому як пощастить.

До речі, найважчим був матч із івано-франківським «Прикарпаттям» у півфіналі. Я не думав, що мої футболісти витримають по 2 тайми, але вони це зробили і показали дуже гідну гру. Це прогрес і я ним задоволений.

Ще зазначу, що новачки вже адаптувалися – їх дуже добре сприйняли у нашому колективі. Звісно, вони прийшли не у надто оптимальному стані, але думаю скоро ми це виправимо і вони нам допоможуть у вирішальних матчах», повідомляє Інформаційний департамент ФК «Минай».

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Майже 65 тисяч у липні – на Закарпатті рекордна кількість оформлених паспортів
17:23
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця після спільної п’янки
16:49
Майже мільйон переплачених бюджетних коштів під час закупівлі комутаторів — на Закарпатті викрили службовця ДСНС
16:22
На Закарпатті відбулася зустріч голів військових адміністрацій, тергромад за участю Лілії Пашинної
16:07
На Закарпатті викрили інтернет-агітатора, який закликав відокремити область зі складу України
15:52
На Закарпатті за тиждень патрульні виявили 600 порушень швидкісного режиму
15:38
Між Оноківською та Ужгородською територіальними громадами було підписано Меморандум про співробітництво у сфері соціального транспорту
15:24
«Соціальне таксі» функціонує в Ужгороді
15:09
До Дня Незалежності України у Мукачеві проведуть шаховий турнір
14:54
Рятувальники ліквідували пожежу житлового будинку на Хустщині
14:40
Всі новини
Головне