Мукачівська футбольна команда обіграла івано-франківське «Прикарпаття»

У рамках 12-го туру Першої ліги України з футболу серед команд U-19 «Мункач футбольна академія» на виїзді протистояла «Прикарпаттю».

Якщо у першому таймі вболівальники голів так і не побачили, то після перерви було п’ять результативних атак.

На 50-й хв. Станкович вивів мукачівців уперед, а через вісім хвилин Королевич подвоїв перевагу своєї команди. «Прикарпаття» швидко скоротило відставання до мінімуму (гол в активі Медвідя на 61-й хв.), однак переломити хід зустрічі їм не вдалося. У завершальні півгодини гри команда Віктора Ряшка провела ще два взяття воріт (результативні удари завдали Луців та Бекеша) і оформила розгромну виїзну перемогу з рахунком – 1:4.

За підсумками 12-и турів «МФА» займає першу сходинку (26 очок). Наступний матч наші футболісти проведуть 17 квітня вдома проти львівського «Динамо».