22165
11:43 3.072019

Михайло Рішко – 16-разовий володар Кубка Закарпаття з шашок

Спорт 3305

29 червня у Хусті відбувся особисто-командний Кубок області з шашок. У змаганнях взяли участь 38 спортсменів з 10 регіонів Закарпаття.

Зі старту зав’язалась цікава боротьба. Високий рівень підготовки показав ужгородський кмс Михайло Рішко, який з третього туру зберіг лідируюче становище, однак остаточну перевагу здобув у завершальном турі, подолавши опір свого суперника. Результат переможця – 6 очок з 7 можливих та своєрідний особистий рекорд – 16 звитяга в особистому Кубку області за весь період виступів.

У командному заліку першість вибороли шашкісти іршавського клубу «Вікторія» (14,5 очок). Лише на півочка відстала ужгородська команда «Фортуна». А на третій позиції фінішували рахівчани.