
Вища ліга Закарпаття з футболу: огляд матчів 12-го туру
18–19 вересня відбулися перенесені поєдинки 12-го туру найвищого футбольного дивізіону Закарпаття.
«Середнє» – «Витязь» (Концово) – 2:3
Голи: Валентин Павлик 23, Валерій Роля 57 – Василь Луців 45, Руслан Соскида 74, Олександр Мадяр 78.
Команди показали хороший футбол: технічний і швидкісний. Господарі двічі виходили вперед, однак гості за рахунок досвіду все ж зуміли здобути перемогу. Цікаво, що у «Витязя» була коротка лава запасних, і саме останній гол був забитий завдяки ефективній заміні.
«Вільхівці» – «Севлюш» (Виноградів) – 3:6
Голи: Дмитро Рацин 40, Володимир Товт 66 (пен.), Олександр Грицкевич 89 – Михайло Чедрик 12 (пен.), 14, Юрій Чонка 31, 75, Артур Вайда 81, 83.
У цьому матчі команди помилялися в захисті й продуктивно діяли в нападі, а в господарів далася взнаки відсутність основного воротаря. Сукупно це й зумовило «хокейний» підсумок матчу. Притому в «Севлюші» усі голи забивали «дублями».
«Мункач» (Мукачево) – «Бужора» (Іршава) – 3:0
Голи: Віталій Міклош 35, Михайло Фляшко 77, Віталій Трачук 90.
Мукачівці більше володіли м’ячем і зуміли реалізувати три моменти. Це притому, що в гостей виручав воротар. А ось іршавцям забити не пощастило.
«Карпати» (Рахів) – «Поляна» – 0:0
Рівна гра – закономірний результат. Більше моментів команди створили в другому таймі, однак жодному з колективів забити не пощастило.
У цілому тур видався цікавим. Результативність у ньому – вище 4 голів за гру. Домінували гості. Прикметним стало й те, що «Карпати» і МФА потіснили в турнірній таблиці команду «Вільхівці», повідомляє ФФЗ.

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися