23872
19:03 5.102019

В Ужгороді провели змагання з плавання серед юнаків та дівчат

Спорт 2145

Відкритий кубок Ужгорода з плавання серед юнаків та дівчат 2009-2013 років народження відбувся сьогодні в басейні спорткомплексу Ужгородського національного університету.

У змаганнях взяли участь близько 130 учасників у 9 командах, 8 з яких ужгородські та одна – районної ДЮСШ.
Організатором уже другого Відкритого кубку Ужгорода з плавання є Федерація водних видів спорту в Закарпатській області за підтримки Ужгородської міської ради.
Розпочали з розминки, потім спортсмени вишикувалися на офіційне відкриття.

Міський голова Богдан Андріїв привітав юних учасників змагань: “Надзвичайно приємно бачити таку кількість дітей та їхніх батьків, які сприяють, аби молоде покоління займалося спортом. Плавання – один із найпопулярніший видів спорту в нашому місті. Принагідно хочу додати, що незабаром матимемо ще один сучасний басейн, капремонт якого вже триває, – в ужгородській Класичній гімназії”.

Голова Федерації водних видів спорту в Закарпатській області Роберт Левицький додав: “Успіхи юних спортсменів доводять, що наша Федерація робить правильні кроки. Хочеться подякувати постійним партнерам, місту та області. Бажаю учасникам змагань на початку сезону показати свої кращі результати”.

Крім того, з нагоди Дня фізичної культури і спорту України, який відзначали нещодавно, кращим спортсменам-наставникам вручили грамоти Ужгородської міської ради.

Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах