2418
10:42 17.082016

Українець став олімпійським чемпіоном зі спортивної гімнастики

Спорт 1456

Український спортсмен Олег Верняєв став олімпійським чемпіоном зі спортивної гімнастики на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро.

1

У виступі на паралельних брусах Верняєв здобув 16,041 бала.

Друге місце отримав американський гімнаст Денілл Лейва, “бронзу” – росіянин Давид Белявський.

Минулого тижня Олег Верняєв приніс Україні «срібло».

Тепер в активі олімпійської збірної України одне “золото”, чотири “срібла” і одна “бронза” на Олімпіаді-2016.

Раніше медалі Україні принесла фехтувальниця Ольга Харлан. Перше срібло в понеділок здобув Сергій Куліш у стрільбі з пневматичної рушниці на 10 м.

Крім того, напередодні срібним призером Олімпіади у Ріо став українець Жан Беленюк, що здобув друге місце у змаганнях з греко-римської боротьби у вазі до 85 кг

Україна на 32 місці у заліку медалей. На першому США – 27 золотих, на другому Британія – 16 золотих медалей.