2435
13:18 20.082016

У Виноградові Чемпіонат України з пляжної боротьби

Спорт 3041

1У місті на березі Тиси протягом поточного тижня триває міжнародний навчально-тренувальний збір борців. У наметах тут отаборилися близько тридцяти спортсменів з Білорусі, Німеччини та України.

Як повідомив суддя національної категорії Іван Боршош, борці проводять активні тренування, а також відпочивають в мальовничій місцині урочища «Старе Село», що на самому березі річки, пише Голос Карпат

У програмі навально-тренувального збору сплав на рафтах по Тисі, сходження на вершину Чорної гори, екскурсії.

Літній табірний збір спортсменів завершиться сьогодні, 20 серпня, відкритим чемпіонатом України та Закарпатської області з пляжної боротьби.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
З початку 2026 року місцеві бюджети Закарпаття отримали понад 4 млрд грн податків
20:25
Міжнародний день музеїв в ужгородському скансені
20:15
Досвід, що працює: близько 400 закарпатців у віці 60+ знайшли роботу цьогоріч
18:59
В Ужгороді податківці нагадують про сплату майнових податків та актуалізацію особистих даних
18:11
На Закарпатті податкова служба посилює контроль за обігом пального: за результатами перевірок застосовано 4 млн грн штрафних санкцій
17:50
Ужгородський скансен запрошує на майстерку з гончарства
17:44
Закарпатську виноробню визнали Брендом – візитівкою країни на міжнародній премії Wine Travel Awards
17:35
В Ужгороді відбувся обласний фестиваль кар’єри «Платформа твоїх можливостей-2026»
17:08
Військова служба і навчання: умови надання відпустки у зв’язку з навчанням
17:05
Транспортні перевезення в Закарпатській області
16:57
Всі новини