24631
14:34 12.112019

Завтра «Минай» зіграє товариський матч у Словаччині

Спорт 2957

У середу, 13 листопада, ФК «Минай» в рамках підготовки до двох останніх матчів Першої ліги цієї осені, з одеським «Чорноморцем» на виїзді та із «Оболонь-Бровар» вдома, проведе контрольний товариський поєдинок у Словаччині.

Наша команда відправиться у сусіднє Михайловце, щоб перевірити свої сили з командою «Земплін». Суперник «Минаю» – представник топ-10 Вищої ліги Словаччини. Гра відбудеться на їхньому стадіоні. Початок о 14.00 за українським часом, повідомляє офіційний сайт ФК «Минай».

Звісно, у багатьох вболівальників виникло питання: чи варто проводити товариські поєдинки під час сезону? Це ж зайве навантаження для футболістів і чи не позначиться це на їхньому стані перед важливим виїзним поєдинком?

Про доцільність товариського матчу дуже чітко пояснив головний тренер ФК «Минай» Василь Кобін.

«Організувати товариський поєдинок під час сезону – така ідея вже давно була, – розповів наставник команди. – Мета – дати можливість пограти футболістам, які не мають багато ігрової практики. Наближається закінчення першої частини чемпіонату України, скоро почнуться збори і нам треба визначатися: з ким будемо продовжувати працювати, а з ким ні. У нас є ким грати, тому це не вплине на стан команди перед виїзною грою з «Чорноморцем». А ми хочемо ще раз перевірити можливості та стан футболістів, які є у нас в заявці». 

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Мукачево прощатиметься із загиблим Героєм
10:07
Стало відомо про загибель на Донеччині мешканця Виноградова
09:45
На Закарпатті зупинили зухвалу спробу завезти в Україну «благодійні сигарети» на 3,5 млн грн
09:22
В Управлінні Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області – новий керівник
09:00
У Берегові встановили тримовні таблички Закарпатського угорського університету ім. Ференца Ракоці ІІ
08:45
У день місцевого самоврядування депутати Закарпатської обласної ради прийняли низку рішень
08:30
Замах на умисне вбивство у Виноградові: поліція затримала нападника з ножем
17:26
У центрі Ужгорода сталася пожежа: загинула жінка
16:52
У Хустській громаді оголосили онлайн-конкурс різдвяного мистецтва «Різдвяна мелодія незламності – 2025»
16:36
У Виноградові вручено державні нагороди (посмертно) сім’ям загиблих Захисників
16:14
Всі новини