25817
11:37 6.022020

«Минай» здобув перемогу в міжнародному товариському матчі

Спорт 4492

Вчора, 5 лютого, на штучному полі ужгородського стадіону «Авангард» відбувся товариський поєдинок між «Минаєм» та «Кошице».

Гра між учасником Першої ліги України та представником Другої ліги Словаччини проходила за відчутної переваги господарів і завершилася з рахунком 3:0. Результативними діями у складі закарпатського клубу відзначилися Максим Гавриленко (16), Владислав Микуляк (51) та Іван Капустей (81).

Вболівальники, котрі завітали на цю гру, могли стати свідками значно більшої кількості голів, однак в обох команд виникали проблеми з реалізацією моментів. Хороші нагоди для взяття воріт у складі «Минаю» мали: Вадим Страшкевич, Олег Маїк, Олександр Маткобожик, Анатолій Нурієв, Петро, Стасюк, Олександр Глагола,  Василь Пиняшко та Артур Карноза. До слова, наприкінці першої 45-хвилинки форвард «Минаю» – Олег Маїк – не реалізував пенальті (голкіпер «Кошице» парирував удар).

Звитяга над «Кошице» для команди Василя Кобіна стала п’ятою поспіль. Напередодні закарпатці перемагали «Дебрецен» (5:2), «Львів» (2:1), «Ужгород» (3:1) та пряшівський «Татран» (4:1).

Олег МИКИТА

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
На Закарпатті під час свят прогнозують до 20% зростання пасажиропотоку на кордоні
15:49
Закарпаття посилює міжнародну співпрацю: угорські партнери передадуть допомогу бригаді «Хижак»
15:26
В Ужгороді влаштували новорічне шоу з участю повітряних гімнасток
15:14
На Закарпатті підбили підсумки ветеранської політики за 2025 рік і визначили пріоритети на 2026-й
14:52
Майже тисяча ужгородських дітей безкоштовно відвідали казкову виставу в облмуздрамтеатрі
14:30
6 років ув’язнення за наркоторгівлю: в Ужгороді прокуратура довела вину рецидивіста за збут психотропів
14:08
Всі новини
Головне