27261
16:26 1.072020

Юні закарпатські гандболістки отримали нагороди за друге місце в чемпіонаті України

Спорт 6552

СДЮСШОР «Карпати» (Ужгород) здобула «срібло» в чемпіонаті України «Стрімкий м’яч» з гандболу серед команд школярів-дівчат 2007-2008 р.н. сезону 2019/20.

Команда Олени Шукаль протягом сезону демонструвала якісний гандбол і цілком заслужено піднялася на другу сходинку п’єдесталу пошани. Закарпатські дівчата здобули 8 очок, що на два більше ніж у ДЮСШ №4 м. Кривий Ріг, яка зайняла третє місце, та на два менше, ніж у ДЮСШ «Стрімкий м’яч» м. Київ, яка здобула чемпіонське звання.

Срібними призерками всеукраїнських змагань стали закарпатки Єлизавета Сергієнко, Тетяна Понджоля, Наталія Кухар, Юлія Борисенко, Вікторія Ворохта, Ангеліна Орнст, Анастасія Лазорак, Дарина Горошко, Аріна Колініченко, Єлизавета Куцин, Яна Лугова, Тамара Наконечна, Дарія Марухнич, Євгенія Лукач, Яна Штибель та Аліна Проценко.

На словацькому пункті пропуску «Вишнє Нємецьке» вийшов з ладу сканер
20:23
12 писанок до Великодня встановили на площі Шандора Петефі в Ужгороді
18:31
Спілка закарпатських угорських багатодітних родин організувала Тиждень матерів
16:13
65 000 гривень зібрали учні Ужгородського ліцею «Лідер» під час благодійного ярмарку
15:50
В Ужгороді затримали раніше судимих зловмисників, які обікрали підсобне приміщення новобудови
15:25
Представниця закарпатських угорців на виборах до Європарламенту – Вікторія Ференц
14:57
10 років представляла інтереси закарпатських угорців
14:29
Поліція Виноградова розслідує кримінальне провадження за фактом конфлікту з працівниками ТЦК та СП
13:38
На Закарпатті пенсіонер планував доправити в Румунію двох «водолазів»
10:05
В Ужгороді нагородили переможців тенісного турніру UTF (Ukrainian Tennis Federation) Cup