2882
17:07 22.092016

У Мукачеві відбудеться Перший чемпіонат Нацполіції з багатоборства кінологів

Спорт 2244

27-29 вересня в Мукачеві на Першому всеукраїнському поліцейському чемпіонаті змагатимуться кращі кінологи поліції, прикордонної та пенітенціарної служби України.

1

27 вересня в м.Мукачеві на стадіоні «Харчовик» (вул.Пивоварна 18 а) розпочнеться Перший чемпіонат Національної поліції України з багатоборства кінологів. На нього зі всієї України з’їдуться близько трьох десятків найкращих кінологів української поліції, прикордонної та пенітенціарної служб.

Закарпатську поліцію представлятимуть два учасники: старший лейтенант Сергій Свистак і його німецька вівчарка Граф, а також сержант поліції Іван Лешанич із вівчаркою Альфою.

Службові собаки змагатимуться в різних вправах: долатимуть смугу перешкод, затримуватимуть уявних злочинців, шукатимуть зброю, наркотики тощо, інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області.

У 2013 р. закарпатські кінологи вибороли 12 місце на аналогічному чемпіонаті української міліції в м.Одесі.

На чемпіонат запрошуються любителі слубових собак, журналісти та всі бажаючі. Тел. для довідок: 099-972-85-15 (Лідія).

1

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Проєкт «ПОВІР» на Закарпатті підтримав понад 50 жінок
14:22
Понад 100 рішень і гучні протести: як пройшла чергова сесія Ужгородської міської ради
12:55
На Закарпатті через тютюнову контрабанду вилучили пасажирський автобус
10:09
В селі Концово на Ужгородщині сталася пожежа в надвірній споруді
17:43
На Мукачівщині чоловік встромив ножа у живіт співмешканки, обікрав її та втік
17:13
Фінал змагань зі спортивного орієнтування в межах проєкту «Пліч-о-пліч: Всеукраїнські шкільні ліги»
16:59
Хустянка плете килимки… із ганчірок
16:47
На Берегівщині повідомлено про підозру архітектору, який пошкодив пам’ятку архітектури «Костел Іоанна Хрестителя» ХІІІ–ХV ст.
16:25
Інклюзивній майстерні-кавʼярні «Янгол» в Ужгороді вже рік
16:20
Шахраї від імені податкової розсилають листи для нібито залучення коштів на потреби ЗСУ
15:21
Всі новини
Головне