29140
16:04 13.112020

Гравець ФК «Минай» Андрій Ткачук: «Часу горювати нема, треба працювати»

Спорт 3136

Для Андрія Ткачука гра з «Десною» була особливою – 230-ою в УПЛ.

На жаль, спогади про цей матч у Андрія Ткачука, який вийшов на гру з капітанською пов’язкою, не надто приємні. Тим більше, досвідчений футболіст ще й хороший момент мав аби забити, але не вийшло – на 38 хвилині після скидки Маємбе пробивав з-за меж штрафної, але голкіпер «Десни» потягнув.

Але Андрій не опускає руки і зізнається – команда надалі буде ще сильнішою. До речі, наступна гра для Ткачука буде 20-ою за «Минай». Проте у нього й іншої мотивації вистачає. Ось що футболіст розповів клубній пресслужбі:

«Результат матчу з «Десною» всіх дуже засмутив, адже ми відчували, що можемо і маємо взяти очки у тій грі. Такі моменти залишають осад. Але є й оптимізм – гра показала, що з кожним туром ми стаємо сильнішими. Плюс – дуже приємно, що і тренери, і керівництво клубу підтримали нас.

Попереду важливі матчі, тому часу горювати нема. Нам дуже потрібні очки, тому треба працювати. Зізнаюся, що з усіма командами в УПЛ, крім «Динамо» та «Шахтаря», можна грати – всі однакового рівня. Головне – дисципліна та віра в себе і все буде добре.

Так, моменти є у кожному матчі. І у мене теж. Після голу «Волині» в Першій лізі мені тренер жартуючи сказав, що я тепер півроку забивати не буду. Тому маю мотивацію довести звортнє. Так, у нас є проблема з реалізацією. У зв’язку з цим кожне тренування працюємо над завершенням атак.

Зараз перерва, вона можливо на користь команді, тренерам. Хоча мені, як футболісту, краще грати кожні три дні, ніж тренуватися. Але з іншої сторони це час аби трохи переварити інформацію та можливо зробити певні висновки».

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Хусті чоловік під час сварки убив 27-річного знайомого ножем
08:58
Мешканцям міста Берегове нагадали про дотримання правил пожежної безпеки
08:30
Закарпатський поет Ласло Варі Фабіан відзначив 75-річчя
16:55
Культура – Виставка митців-членів Закарпатської організації національної спілки художників України «Подих весни»
16:19
Спілка закарпатських угорських багатодітних родин підбила підсумки творчого конкурсу
15:49
Фінальний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології зібрав в Ужгороді понад 150 школярів з усієї країни
14:01
У Берегові відбулося інтерактивне знайомство з музичними інструментами
13:46
У Берегові відбулася виставка великодніх рушників і пісних страв
13:00
Поліцейські Закарпаття розслідують автотрощу в селі Ракошино: один чоловік загинув, ще один – травмований
12:33
У Берегові успішно провели конференцію з дошкільної педагогіки 
12:11
Всі новини