![30688](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2021/04/1-2021-04-14t120550596.jpg)
Закарпатські каратисти здобули медалі на чемпіонаті України
Нещодавно у Дніпрі відбувся чемпіонат України з карате, в якому взяли участь 270 спортсменів з різних куточків України.
![](http://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2021/04/1-2021-04-14t120550596.jpg)
Мукачівські каратисти на чолі з тренером вищої категорії, майстром спорту України з карате Романом Маслиган (3-дан) у мінімальному складі з п’яти спортсменів зуміли принести у скарбничку закарпатської команди 7 медалей, з яких 3 золоті, 1 срібна та 3 бронзові.
![](http://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2021/04/2-2021-04-14t120551724.jpg)
Абсолютною чемпіонкою України з розділу куміте стала Софія Фабрицій (у категоріях: куміте особисте та командне, вікової групи 16-17р). Підтримала команду в бойовому запалі і Ольга Гонак, яка відзначилась «золотом» у командних змаганнях з куміте та «бронзою» в розділі ката. «Срібло» у командних змаганнях здобув Дмитро Бровчук. «Бронзою» відзначилися Миколай Маслиган та дебютант турніру – Енвер Веліу.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися