31274
14:45 20.052021

Хустські футболісти здобули вольову перемогу й очолили турнірну таблицю

Спорт 4905

Вчора, 19 травня, на ужгородському стадіоні «Автомобіліст» відбувся перенесений поєдинок 2-го туру Вищої ліги Закарпаття з футболу між СДЮСШОР м. Ужгород та ФК «Хуст».

За підсумками першої 45-хвилинки господарі лідирували в рахунку 1:0 (результативним ударом під ендшпіль першого тайму відзначився Максим Гудак), однак втримати переможний результат їм не вдалося.

Після перерви хустяни додали і переломили хід протистояння на свою користь. На 62-й хв. Михайло Фляшко відновив паритет, а через п’ять хвилин Дмитро Вдовиченко вивів гостей уперед (1:2). На досягнутому хустська команда не зупинилася і на 79-й хв. провела третю результативну атаку (дубль на свій рахунок записав Михайло Фляшко).

Ця перемога дозволила «Хусту» очолити турнірну таблицю Вищої ліги Закарпаття.

Турнірна таблиця

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Ужгородщині біля магазину загорівся легковик
14:40
В Ужгороді відбувся круглий стіл щодо захисту прав біженців та осіб без громадянства
14:25
Про виставку робіт художниці Людмили Корж-Радько та скульптора Богдана Коржа
14:10
Лісову пожежу неподалік Воловця – локалізували
13:07
Понад 2,6 млн грн шкоди довкіллю: суд зобов’язав нацпарк на Закарпатті відшкодувати збитки за незаконну вирубку лісу
12:51
Почесне звання «Мати-героїня» присвоєно жительці Рокосова
12:28
Міжнародна науково-практична конференція до 90-річчя від дня народження Миколи Мушинки
12:05
Завтра, 8 травня, в Ужгороді прощатимуться із захисником Павлом Ференсом
11:46
На Закарпатті викрили схему поборів за працевлаштування до державної установи: підозру отримав посадовець Держекоінспекції
11:22
Юний берегівчанин повернувся з Чемпіонату світу з хортингу із золотою та срібною медалями
11:06
Всі новини