32991
14:46 27.092021

ФК «Минай»: дві невдачі за тиждень

Спорт 3355

Минулий тиждень головна футбольна команда Закарпаття до свого активу внести не може. Колектив Василя Кобіна вилетів із Кубка України і зазнав поразки у важливому матчі Прем’єр-ліги.

У четвертому раунді (1/16 фіналу) Кубка України сезону 2021/22 минайцям випало грати з першоліговим «Альянсом» (Липова Долина). Гра відбулася 23 вересня у Сумах на стадіоні «Ювілейний».

Наша команда потужно розпочала поєдинок і вже на 11-й хв. повела в рахунку – 0:2. Результативними ударами відзначилися Едвард Кобак (6) та Олег Вишневський (11). Однак втримати позитивний результат закарпатцям не вдалося. На 16-й хв. Руслан Пісний скоротив відставання «Альянса» до мінімуму, а на 42-й хв. Сергій Загинайлов відновив паритет (2:2).

Була велика ймовірність, що гра перейде в овертайм, однак за сім хвилин до завершення основного часу зустрічі Олександр Лебеденко приніс господарям вольову перемогу (3:2) і разом з тим перепустку до наступного етапу змагань.

А «Минай» слідом за «Мункачем» (Мукачево) та «Ужгородом» припинив свої виступи у цьогорічному розіграші Кубка України. Таким чином Закарпаття не матиме представників у 1/8 фіналу та наступних раундах змагань.

Вже за три дні після цієї гри, 26 вересня, на колектив з Ужгородщини очікував важливий домашній матч чемпіонату. У гості до нашої команди завітав прямий конкурент у боротьбі за виживання – «Львів».

Великої кількості гольових моментів у цьому протистоянні не було, проте вболівальники стали свідками трьох голів, та ще й яких. На 21-й хв. Володимир Якімець ударом злету вивів гостей уперед, а на 43-й хв. Антон Байдал чудовим «пострілом» здалеку відновив рівновагу (1:1).

Останнє слово в матчі було за львів’янами. На 67-й хв. Шина дальнім влучним ударом приніс львів’янам перемогу (1:2). У минайців наприкінці зустрічі були моменти, аби відігратися, та реалізувати їх не вдалося.

Серія невдалих матчів відкинула закарпатську команду на 14-ту сходинку турнірної таблиці (в активі «Минаю» 6 очок). Позаду залишаються одеський «Чорноморець» (5 пунктів) та «Маріуполь» (4).

Наступний поєдинок колектив Василя Кобіна проведе 3 жовтня у Харкові (суперником буде «Металіст 1925»).

Олег МИКИТА

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Бюджет Закарпаття: стійкість сьогодення і рішення на завтра
09:03
У Перечинському дитсадку «Теремок» панує чарівна різдвяно-новорічна атмосфера
08:40
У Дерцені відкрили пам’ятну дошку та меморіальну кімнату на честь Міклоша Жуковського
17:26
Хустянка створює з сухоцвітів квіткові композиції
17:00
«Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
16:38
На Закарпатті в межах програми «єРобота» 8 підприємців отримали гранти на власну справу
16:17
Оркестр і електрогітара: в Ужгородській музичній школі стартували звітні концерти
15:55
В Україні запроваджують інститут радників з питань захисту прав ромської національної меншини, наразі єдиний працює у Берегові
15:34
У Чопі міська рада виплатить компенсацію за ДТП через неналежний стан дороги
15:13
Мукачівка шиє адвент-календарі у техніці печворк
14:52
Всі новини
Головне