33044
08:30 4.102021

У Тячеві відбулася Першість Закарпатської області з тенісу серед команд ДЮСШ

Спорт 3636

Рекордну кількість учасників: 75 – зібрала 2-го жовтня на тячівських тенісних кортах Першість Закарпатської області з тенісу серед команд ДЮСШ. Юнаки і дівчата у вікових категоріях до 10, 12, 14 та 16 років виборювали звання чемпіонів і призерів області, а також залікові місця з 1-го по 10-е, які враховуються під час підведення підсумків роботи спортивних шкіл Закарпаття на протязі навчального року.

Звання чемпіонів Закарпаття з тенісу завоювали Валерія Дудла, Дарина Глібчук, Валерія Гегедиш і Ігор Шишмарьов. На срібну сходинку п‘єдестала піднялася Крістіна Бедевельська. Бронзовими призерами змагань стали Марія Шишмарьова, Вікторія Белоцька, Емілія Сабов, Олександр Думнич та Артур Гепп.

Про це повідомляє сайт Тячівської громади.