33074
15:55 4.102021

В Ужгороді відбувся міжнародний традиційний турнір із петанку «Каштан-2021»

Спорт 20266

В Ужгороді у Боздоському парку протягом трьох днів відбувалися ігри традиційного міжнародного турніру з петанку «Каштан-2021». Всього участь у турнірі взяли понад 70 учасників із України, Угорщини, Чехії, Польщі, Білорусі, Росії та України. Також у турнірі брали участь громадяни Данії, Бельгії та Марокко, які тимчасово проживають в Україні і є членами українських петанк-клубів.

У перший день турніру відбулися ігри тет-а-тет (один проти одного). Після попередніх 5 кіл визначилися кращі 16 учасників, які розіграли комплект нагород турніру А, а інші петанкісти розігрували медалі в турнірі Б.

Переможцем турніру А став Дмитро Бугай із Києва. Друге місце у Влада Годованця з Харкова і третє місце виборов ужгородець Петро Гойс.

У турнірі Б перемогу здобув Ігор Сєхін з Ужгорода. Друге місце у Дмитра Міхальонка з Білорусі і третє місце виборов Олександр Рослов зі Львова.

Наступного дня у рамках турніру відбулися ігри команд-дуплетів (по два гравці в команді). Тут так само після попередніх 5-ти ігор визначалися 16 кращих команд, які потім розігрували нагороди в турнірі А, а решта команд грали в турнірі Б.

Перемогу в турнірі А здобула команда у складі Юрія Марковського та Сергія Хоміча з Білорусі. Друге місце у команди у складі Олени Колодій з Ужгорода та харків’янина Валентина Лемешевського. Третьою стала команда у складі Максима Фінька та Олександра Литвина зі Львова.

У турнірі Б перемогу здобула команда з Черкас у складі Володимира та Наталії Сидоренків. Другими стали Юрій Іваськевич з Івано-Франківська та Вероніка Фінько зі Львова. Третє місце у білорусів Юлії Гуріної та Дмитра Міхальонка.

І нарешті третього дня турніру відбулися ігри команд-триплетів (по три гравці в команді). У групі А переможцем стала команда у складі Сергія Бабяка, Максима Фінька (Львів) та Морада Руаї (Марокко). Срібні нагороди у команди у складі Юрія Іваськевича, Олександра Рослова (Львів) та Володимира Сидоренка (Черкаси). Бронза у команди у складі Олени Колодій (Ужгород), Валентина Лемешевського та Влада Годованця (Харків).

У турнірі Б перемогу здобула команда у складі Ігоря Сєхіна, Миколи Горбатка (Ужгород) та Євгена Лиховідова (Мукачево). Другими стали харків’яни Андрій Камєнєв, Сергій Савченко та Сергій Сєріков. Третє місце в ужгородки Ольги Чехової, львів’янки Тетяни Германюк та Наталії Сидоренко з Черкас.

Про це повідомляє Федерація петанку України.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
На Закарпатті під час свят прогнозують до 20% зростання пасажиропотоку на кордоні
15:49
Закарпаття посилює міжнародну співпрацю: угорські партнери передадуть допомогу бригаді «Хижак»
15:26
В Ужгороді влаштували новорічне шоу з участю повітряних гімнасток
15:14
На Закарпатті підбили підсумки ветеранської політики за 2025 рік і визначили пріоритети на 2026-й
14:52
Майже тисяча ужгородських дітей безкоштовно відвідали казкову виставу в облмуздрамтеатрі
14:30
6 років ув’язнення за наркоторгівлю: в Ужгороді прокуратура довела вину рецидивіста за збут психотропів
14:08
Всі новини
Головне