33868
17:42 8.122021

В Ужгороді розпочався чемпіонат України із художньої гімнастики

Спорт 8755

Свято грації, краси і спорту – в Ужгороді у спорткомплексі «Юність». Цими днями, 7-11 грудня, тут – командний чемпіонат України та чемпіонат України серед спортивних клубів із художньої гімнастики.

Понад тисячу гімнасток, серед яких – і збірна України, демонструють талант і навички, а оцінює їх, зокрема, на командному чемпіонаті, поважне журі на чолі з президенткою Федерації гімнастики України в індивідуальній першості Іриною Дерюгіною, а на чемпіонаті України серед спортивних клубів – журі на чолі з суддею міжнародної категорії Мариною Семенюк.

На завершення урочистостей спортсменок, які змагалися вчора та сьогодні, відповідно до результатів, нагородили медалями, передає прес-служба Ужгородської міської ради.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
В Управлінні Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області – новий керівник
09:00
У Берегові встановили тримовні таблички Закарпатського угорського університету ім. Ференца Ракоці ІІ
08:45
У день місцевого самоврядування депутати Закарпатської обласної ради прийняли низку рішень
08:30
Замах на умисне вбивство у Виноградові: поліція затримала нападника з ножем
17:26
У центрі Ужгорода сталася пожежа: загинула жінка
16:52
У Хустській громаді оголосили онлайн-конкурс різдвяного мистецтва «Різдвяна мелодія незламності – 2025»
16:36
У Виноградові вручено державні нагороди (посмертно) сім’ям загиблих Захисників
16:14
У Будапешті відкрили благодійну виставку закарпатських митців
15:55
У «Тато.хаб.Ужгород» провели лекцію для дорослих про казки
15:31
Берегівська міська рада підписала Меморандум про співпрацю з громадою-форпостом у Запоріжжі
15:05
Всі новини