![34299](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2022/01/dancha.jpg)
Закарпатська сноубордистка демонструє хороші результати
![](http://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2022/01/dancha.jpg)
Минулого тижня Аннамарі Данча вибороли дві золоті медалі на відкритому чемпіонаті України, а також піднялася на найвищу сходинку п’єдесталу пошани на етапі Кубка Європи зі сноубордингу.
18–20 січня у ТК «Буковель» проходив відкритий чемпіонат України зі сноубордингу (паралельні дисципліни) під егідою FIS. Загалом участь у змаганнях взяли понад 80 сноубордистів із 8 країн світу (України, Німеччини, Італії, Грузії, Чехії, Польщі, Словаччини та Південної Кореї).
У перший змагальний день визначали сильніших у паралельному слалом-гіганті, а в другий – паралельному слаломі. Закарпатка Аннамарі Данча продемонструвала високий рівень майстерності й виборола дві золоті медалі.
А 21–23 січня на цій же локації вперше відбувся етап Кубка Європи зі сноубордингу (паралельні дисципліни). У паралельному слаломі Аннамарі Данча набрала 260 балів, що на 52 більше, ніж у найближчої переслідувачки, і піднялася на найвищу сходинку п’єдесталу пошани.
Олег МИКИТА
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися