34996
13:42 18.052022

Юний ужгородець здобув 5 золотих медалей на міжнародних змаганнях

Спорт 6776

Нещодавно у словацькому місті Гуменне відбувся міжнародний турнір з плавання, в якому взяли участь понад 250 спортсменів із 13 клубів.

Успішним цей турнір виявився для ужгородця Олександра Миляна. Серед спортсменів 2012 р.н. вихованець СК «Олімпік» (старший тренер Даніелла Муратова) п’ять разів піднімався на найвищу сходинку п’єдесталу пошани.

Закарпатець був кращим на дистанції 50 м вільним стилем, брасом і батерфляєм, а також на дистанції 100 м батерфляєм і комплексним плаванням.

Також відзначимо, що на дистанції 50 м батерфляєм Олександр виконав норматив третього дорослого розряду.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
В Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Василем Голінкою
10:16
У Мукачеві першими в Україні розквітли сакури
09:44
На кордоні зі Словаччиною викрили закарпатку з контрабандними сигаретами
09:13
У Хусті чоловік під час сварки убив 27-річного знайомого ножем
08:58
Мешканцям міста Берегове нагадали про дотримання правил пожежної безпеки
08:30
Закарпатський поет Ласло Варі Фабіан відзначив 75-річчя
16:55
Культура – Виставка митців-членів Закарпатської організації національної спілки художників України «Подих весни»
16:19
Спілка закарпатських угорських багатодітних родин підбила підсумки творчого конкурсу
15:49
Фінальний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології зібрав в Ужгороді понад 150 школярів з усієї країни
14:01
У Берегові відбулося інтерактивне знайомство з музичними інструментами
13:46
Всі новини