![35155](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2022/06/286594151-5947802918568568-8210113220528124563-n.jpg)
У Виноградові провели благодійний футбольний матч
5 червня на виноградівському стадіоні «Юність» відбувся благодійний поєдинок на підтримку ЗСУ між місцевим «Севлюшем» та збірною зірок ФК «Минай».
![](http://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2022/06/286594151-5947802918568568-8210113220528124563-n.jpg)
Грали команди два тайми по 35 хв. Поєдинок вийшов доволі цікавим та результативним.
Уже в першій половині зустрічі вболівальники побачили чотири голи. На 4-й хв. Байдал вивів «Минай» уперед, однак через 7 хв. Чедрик відновив паритет (1:1). На 22-й хв. після точного удару Овчіннікова попереду опинилися господарі. Але втримати переможний результат їм не вдалося. Під ендшпіль першого тайму Бобаль результативним ударом з «позначки» зробив рахунок 2:2.
Після перерви активнішими були минайці. Вони зуміли провести ще дві результативні атаки, на завершенні яких вдало зіграли Станкович (65) та Голуб (70), і здобули вольову перемогу з рахунком 2:4.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися