![35467](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2022/07/1-2-1536x1031.jpg)
В Ужгороді на благодійному турнірі з пляжного волейболу змагалися 16 пар
Вчора, 9 липня, на території стадіону «Авангард» відбувся благодійний турнір з пляжного волейболу серед змішаних команд.
![](http://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2022/07/1-2-1024x687.jpg)
На початку сезону в обласному центрі проводили змагання окремо серед чоловіків та жінок, а цього разу організатори вирішили влаштувати мікстовий турнір. Учасниками змагань стали 32 спортсмени, себто 16 пар. Більшість учасників – закарпатці, але також тут були й представники інших областей України. Щодо рівня спортсменів, то він доволі високий, оскільки на майданчик виходили волейболісти, котрі ставали кращими на всеукраїнських та міжнародних змаганнях.
![](http://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2022/07/2-2-1024x682.jpg)
Протягом дня відбулося 30 поєдинків. Ігри проходили за різними сценаріями: у більшості протистоянь спостерігалася відчутна перевага однієї з команд, однак були й матчі, де фаворитів виокремити було складно, й імена переможців ставали відомі тільки після розіграшу останнього очка.
На фоні інших учасників змагань помітно виділялися пари Інна Скукіс (Ужгород) /Михайло Скукіс (Ужгород) та Софія Бечкало (Трускавець) /Юрій Бокшан (Ужгород). Вони доволі впевнено перемагали своїх суперників і цілком заслужено дійшли до фіналу.
![](http://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2022/07/3-1-1024x681.jpg)
На стадії 1/2 фіналу Інна та Михайло з рахунком 2:0 (21:15, 21:17) обіграли ужгородську пару Діаніта Ситар/Максим Іванко. А Софія та Юрій здолали Анастасію Шатан і Руслана Казакова, які представляли Ужгород та Рубіжне відповідно (рахунок зустрічі 2:0 – 21:15, 21:16).
У грі за третє місце Анастасія та Руслан обіграли Діаніту та Максима (2:0 – 21:17, 21:18) й піднялися на третю сходинку п’єдесталу пошани.
![](http://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2022/07/4-1-1024x757.jpg)
Фінальний матч Інна Скукіс/Михайло Скукіс – Софія Бечкало/Юрій Бокшан проходив у видовищній та безкомпромісній боротьбі. Інтрига тривала до фінального свистка. У підсумку переможцями турніру стали Інна та Михайло, які святкували звитягу з рахунком 2:0 (22:20, 21:19. Відповідно Софія та Юрій були нагороджені срібними медалями.
Олег МИКИТА
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися