У товариській грі минайці обіграли миколаївців

Сьогодні, 23 липня, на ужгородському стадіоні «Автомобіліст» відбувся товариський поєдинок між прем’єрліговим «Минаєм» та майбутнім дебютантом ПФЛ (Професійна футбольна ліга) – миколаївським «Вастом».

Обидва колективи тривалий час готуються до сезону 2022/23. Як одні, так й інші вже встигли провести низку спарингів. До слова, грали й між собою. Місяць тому колектив Володимира Шарана обіграв «Васт» з рахунком 3:1.

Сьогоднішній матч між минайцями та миколаївцями проходив за невеликої переваги господарів. Закарпатці краще діяли в обороні й частіше проводили гострі атаки.

Якщо в першій 45-хвилинці забитих м’ячів не було, то в другій – арбітр зафіксував два взяття воріт. Героєм зустрічі став Олег Вишневський, який протягом трьох хвилин, з 84-ї до 87-ї, завдав два результативні удари й приніс «Минаю» перемогу з рахунком 2:0.

У цьому матчі тренерські штаби обох команд отримали необхідну інформацію, яка може допомогти краще підготуватись до старту нового чемпіонату.