![35843](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2022/08/1-2022-08-18t123401926.jpg)
Виноградівський «Севлюш» поступився команді УПЛ з двозначним рахунком
17 серпня на ужгородському стадіоні «Автомобіліст» відбувся спаринг між призером чемпіонату Закарпаття з футболу – виноградівським «Севлюшем» – та однією з кращих команд Української Прем’єр-ліги – полтавською «Ворсклою».
![](http://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2022/08/1-2022-08-18t123401926.jpg)
Як і очікувалося, гра проходила за тотальної переваги «ворсклян». Підопічні Віктора Скрипника зі старту заволоділи ініціативою і з плином часом тільки нарощували свою перевагу.
Вже в першому таймі «Ворскла» забила шість м’ячів. Після перерви гості дещо збавили оберти, однак і в такому темпі зуміли провести чотири результативні атаки.
![](http://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2022/08/2-2022-08-18t123400955.jpg)
У підсумку поєдинок завершився з рахунком 1:10. Покер на рахунку Руслана Степанюка, хет-трик оформив Марлісон. Ще по одному результативному удару нанесли Феліпе, Денис Олійник та гравець, що перебуває на перегляді. А єдиний гол у складі «Севлюша» забив Василь Василинець.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися