36163
13:08 23.092022

«Хуст» здобув виїзну перемогу над «Кременем-2»

Спорт 2978

22 вересня стартував 4-й тур Другої ліги України з футболу сезону 2022/23. Закарпатська команда гостювала на Полтавщині, де зійшлася з «Кременем-2» (Кременчук).

Після поразки від «Рубікону» (1:3) в минулому турі колектив Володимира Циткіна прагнув реабілітуватися, і в матчі з кременчуцьким ФК здобути перемогу.

У першій половині зустрічі хустяни володіли територіальною перевагою і час від часу створювали напівмоменти, та до справжньої гольової небезпеки справа не доходила. Щодо суперника, то він цю частину матчу провів граючи від оборони.

Під час перерви у Полтавській області пролунала повітряна тривога. Відповідно старт другого тайму був відкладений майже на пів години.

У другій 45-хвилинці «Хуст» з усіх сил помчав уперед, аби провести бажану результативну атаку. Перший небезпечний момент біля воріт «Кременя-2» виник на 54-й хв.: Василь Луців віддав на свого брата – Петра, але удар з розвороту з близької відстані у виконанні 11-го номера не вийшов. А ось наступний небезпечний епізод, який відбувся на 63-й хв., завершився взяттям воріт. Василь Луців віддав передачу на Михайла Фляшка, який увірвався у штрафний майданчик суперника і поцілив у дальній від себе кут воріт (0:1).

Єдина нагода відігратися в господарів виникла на 83-й хв. «Кремінь-2» отримав право на небезпечний стандарт, який взявся виконувати Артем П’ятибрат. На щастя, Владислав Леванідов зумів здійснити сейв і врятував свою команду від пропущеного м’яча.

Додамо, що на 89-й хв. хустяни мали нагоду подвоїти свою перевагу, та автор єдиного голу з хорошої ударної позиції пробив мимо воріт.

У підсумку матч завершився мінімальною перемогою «Хуста» з рахунком 0:1. Закарпатці набирають 7 очок і наразі займають другу сходинку турнірної таблиці.

Наступний поєдинок наша команда проведе вдома проти «Чайки» (П.Борщагівка). Базовий день проведення ігор п’ятого туру – 1 жовтня.