В Ужгороді пройшли змагання з гирьового спорту

Спорт 3484

Загалом участь у змаганнях взяли 51 спортсмен із 11 команд.

35514-nwyr3iz5fo_%d0%bd%d0%be%d0%b2%d1%8b%d0%b9-%d1%80%d0%b0%d0%b7%d0%bc%d0%b5%d1%80

Закарпаття було представлено сімома учасниками. Випробували свої сили як чоловіки так і жінки.

Найкраще виступив майстер спорту, срібний призер чемпіонату світу у командній естафеті Микола Гичка. Завдяки 84 підйомам він гарантував собі перше місце. Марія Штефко, котра змагалася у ваговій категорії до 68 кг виборола «срібло». ЇЇ колега Наталія Бенко у ваговій категорії понад 68 кг стала третьою.

Ще один представник Закарпаття Микола Прокоп до останнього боровся за перше місце у категорії до 68 кг, але в підсумку повинен був вдовольнитися другим місцем.

Троє спортсменів Срібної Землі боролися у ваговій категорії до 73 кг. Михайло Тупиця зумів зайняти другу сходинку, Василь Потокій став четвертим, а шосте місце виборов Вадим Рошканюк.

Збірна Закарпаття (Микола Прокоп, Михайло Тупиця та Микола Гичка) у естафеті здобула перемогу. А у загальному заліку наші спортсмени посіли друге місце, перемогу святкував колектив із Рівненської області.

В Закарпатській обласній науковій бібліотеці відкрили 17 сезон засідань клубу літературних дебютів