36454
11:37 25.102022

В Ужгородській міськраді відзначили спортсменів

Спорт 4357

В Ужгородській міськраді відзначили спортсменів – переможців Чемпіонату та Кубку світу. Перед початком позачергової сесії міський голова привітав із високими спортивними досягненнями та вручив грамоти і подарунки:

– Марії Королович – переможниці, золотій призерці Чемпіонату світу серед кадетів та юніорів з кікбоксингу WAKO, у розділі кік-лайт серед старших кадетів;

– Поліні Королович – бронзовій призерці Чемпіонату світу серед кадетів та юніорів з кікбоксингу WAKO.

Престижні змагання проходили в італійському місті Лідо-ді-Єзоло 30 вересня – 9 жовтня в Італії.

– Дарині Королович – майстру спорту з Таеквон-До, переможниці, золотій призерці Кубку світу з Таеквон-До серед юніорок 15-17 років. Турнір відбувався 1-9 жовтня у місті Копер, Словенія.

Ці спортсменки – вихованки СК «KOROLOVYCH TEAM». Грамотою нагородили і їхнього тренера Владислава Короловича – тренера І категорії, голову Закарпатського обласного осередку ГО «Всеукраїнський Союз Таеквон-До».

Також нагородили Владислава Горнодя – переможця, золотого призера Чемпіонату світу з комбат самозахисту ІСО 2022 серед дорослих, юніорів та юнаків у розділі греплінг та його тренера, керівника Академії спортивного виховання «Academy of Sport Education» Василя Кута.

Змагання проходили 14-16 жовтня в угорському місті Надьканіжа.

Про це інформує Ужгородська міська рада.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Ужгородський скансен запрошує на майстерку з гончарства
17:44
Закарпатську виноробню визнали Брендом – візитівкою країни на міжнародній премії Wine Travel Awards
17:35
В Ужгороді відбувся обласний фестиваль кар’єри «Платформа твоїх можливостей-2026»
17:08
Транспортні перевезення в Закарпатській області
16:57
Понад 9 мільярдів гривень митних платежів отримав Держбюджет від Закарпатської митниці за 4 місяці 2026 року
16:22
На Закарпатті прокуратура через суд вимагає повернути громаді 12 га землі, виділеної під сонячну електростанцію
16:00
Триває ліквідація масштабної лісової пожежі за допомогою авіації ДСНС
15:41
Визначили переможців і призерів юнацького чемпіонату Закарпаття з гандболу
15:26
За 4 місяці 2026 року на Закарпатті сплатили понад 10 млн грн туристичного збору
15:09
Закарпатку судитимуть за скоєння ДТП, у якій загинула 13-річна дівчинка
14:39
Всі новини