36804
17:02 21.112022

На Закарпаття завітали кращі українські гандбольні команди

Спорт 3296

Протягом трьох днів, із 18 до 20 листопада, на «Карпати-Арені», що в с. Барвінок Ужгородського району, проходили матчі 1-го з’їзного туру жіночої Суперліги України з гандболу сезону 2022/23.

«Карпати-ШВСМ» (Ужгород). Фого ФГУ

Перші офіційні матчі нового сезону «Карпати-ШВСМ» (Ужгород) зіграли проти львівських команд (учасниць групи А). В одній грі наші гандболістки перемогли, а ось в іншій – зазнали поразки.

18 листопада відбулося західноукраїнське гандбольне дербі – зустрілися фаворитки чемпіонату «Карпати-ШВСМ» (Ужгород) та «Галичанка» (Львів). У першій половині матчу закарпатки склали серйозну конкуренцію чинним чемпіонкам (на майданчику була рівна гра). Та на більше наших гандболісток не вистачило. Перед перервою гості відірвалися на відстань трьох результативних кидків (13:16), а в другій 30-хвилинці, демонструючи стабільну гру, збільшили свою перевагу до восьми м’ячів (28:36).

Найрезультативнішими в складі «Карпат-ШВСМ» у цій грі були Дарина Кот (8 м’ячів), Каріна Колодюк (5) і Аліса Петрів (4).

А 20 листопада «карпатівки» зіграли з дебютантом Суперліги – «Львівською Політехнікою». Наша команда зі стартових хвилин заволоділа ініціативою і впевнено йшла до своєї цілі. Вже в першому таймі закарпатки створили собі 8-очкову перевагу (21:13), а в другій половині матчу зуміли збільшити відрив до двадцяти м’ячів (45:25).

Високу результативність у складі команди-переможниці продемонстрували Каріна Колодюк (12 м’ячів), Дарина Кот (6), Валерія Нестеренко (6), Анастасія Полєтаєва (6) та Мілана Шукаль (5).

Також на Ужгородщині у рамках 1-го з’їзного туру відбулося ще чотири протистояння, а саме:

«Спартак-ШВСМ» (Київ) – «ДЮСШ-1 ХНУ» (Хмельницький) – 25:30,

КЗ КОР БСФК (Бровари) – ДЮСШ – №1 ХНУ (Хмельницький) – 40:23,

«Галичанка» (Львів) – «Львівська Політехніка» (Львів) – 30:16,

КЗ КОР БСФК (Бровари) – «Спартак-ШВСМ» (Київ) – 31:19.

У своїх стартових матчах наша команда продемонструвала досить непогану гру. Хочеться вірити, що цього сезону закарпатки зможуть скласти серйозну конкуренцію «Галичанці» у боротьбі за «золото».

Зазначимо, що в другому з’їзному турі «Карпати-ШВСМ» гратимуть із командами групи Б, а саме – «Спартаком-ШВСМ», «ДЮСШ-1 ХНУ» та КЗ КОР БСФК, де необхідно буде брати максимум очок.